Zobrazit příspěvek

ŠABLONY

Nově jsme rozšířily eshop o různé druhy šablon(stencils) všech motivů a velikostí .Šablony lze vytvořit podle přání zákazníka na objednávku. Stencils  lze využít pro různé  použití ,jako je dekorace dortů ,3D efekty na zeď ,práce s fixírkou aj.V případě vytvoření nového motivu podle Vašeho přání , Nás neváhejte kontaktovat .

Zobrazit příspěvek

JEDLÉ DEKORACE

V našem eshopu naleznete velký výběr jedlé dekorace ke zdobení dortů ,cukroví a dezertů .Dekorace jsou zhotoveny z vysoce kvalitní modelovací hmoty v mnoha motivech a barevných škálách .Také zde naleznete čokoládové  filigránky a jiné čokoládové ozdoby .Podle přání zákazníka můžeme upravit motivy a barvy ozdob .V případě zhotovení zdobení na přání ,nás neváhejte kontaktovat .

Zobrazit příspěvek

SVATEBNÍ DEKORACE

Nabízíme velký výběr košíčků ,svatební dekorace ,krajek ,krabiček  aj. Košíčky a dekorace jsou v různých motivech ,barvách   a lze je přizpůsobit podle přání zákazníka jako je  jméno ,datum a velikost.  

Zobrazit příspěvek

PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST

V letošním roce jsme opět získali certifikát PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST 2016.Velice si ceníme ,spokojených zákazníků . Děkujeme všem našim zákazníkům ,kteří se podíleli na anketě PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST .Díky Vám jsme získaly certifikát o spolehlivosti eshopu za rok 2015 .